| SarbuGaby a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cate site-uri de metin.Va rog sa-mi raspundeti daca puteti ca eu nu mai stiu nici un metin.

Răspuns Câştigător
| SanduMircea a răspuns:

Metin2 GX(cel mai bun)
Metin2 RO(al doilea)
Restul metinelor sunt Metin 2 hammer, metin 2 stell, metin2 guabina, metin2 lunaris, dinamik mt 2. Uita-te aici pentru mai multe http://www.ultimateprivateservers.com/metin-2/.

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Nu se mai găsesc metine pe cinste ca in 2009(metin2rospeed ce vremuri)Te sfătuiesc să te lasi de metin si să te apuci de altceva.