| denis987 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie un joc de strategie (gen strongold) dar sa nu fie metin2, 4strory. funda

Răspuns Câştigător
| aan a răspuns:

Civilization IV sau V, Zeus: Master of Olympus sau varianta Poseidon, Shogun: Total War 2, StarCraft, WarCraft, Heroes: Might and Magic, Europa Universalis III, Caesar IV; daca vrei mai multe cauta http://www.metacritic.com/......trategy/pc si le gasesti in functie de metascore-ul pe care l-au primit cind au fost scoase. (adica ai sa gasesti si jocuri vechi din '94 incoace care au fost cele mai bune la timpul lor)

1 răspuns:
| BabyBugsBunny a răspuns:

Triburilebig grin