| AndreySomeone a întrebat:

Cine îmi poate spune URGENT un server de SA:MP roleplay, să aibă minim 20 playeri online și să aibă sisteme unice, jefuit banca, decodor pentru a afla codurile de la o mașină pentru a o putea porni. Vă rog URGENT!

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Hahaha cred ca esti pe la inceput cu samp-ul, sunt atataea servere mari.
Lista:
1. Og-times (are 600-900 player on mai tot timpul)
2. B-Zone(sistem de rob etc)
3. Serverele de la Bugged(sistem de rob, etc)
4. Ruby Nephire (sistem unic de apartamente in ls_beachside)
5. Time4Play (T4P)
si multe altele! cauta aici servere:http://serveresamp.com/

Uite aici ip-adress-ul sau DNS-ul de la serverele de mai sus
B-zone -rpg.b-zone.ro:7777
ruby nephire - 93.119.25.112:7777
Bugged :
-white.bugged.ro
-black.bugged.ro
-blue.bugged.ro
T4P -rpg.t4p.ro
Funda? (am scris si eu mult aici da si mie te rooog!)

1 răspuns:
| AndreySomeone explică:

Mersi mult!