| papagal21 a întrebat:

Cine imi poate zice pas cu pas cum sa instalez minecraft 1.6.2?
(eu am probleme cand intru in el: imi zice ca trebuie sa am Java Runtime Environment 1.6.0 si nu il gasesc nicaieri ). Poate am facut eu ceva gresit sau na... Cine vrea sa ma ajute si sa-mi zica sa lase un comment! (de preferat si linkurile de descarcare la minecraft).

Răspuns Câştigător
| MarisAlin a răspuns:

Salut adauga-ma Y! M ID : Basakot@yahoo.com
Te ajut, iti dau si un server pe care sa jociwinking

1 răspuns:
| UltimateFlame101 a răspuns:

Frate ai skype sau cv de genul? daca da iti dau eu minecrftul 1.7.2 si java ( doar scry pe net java si il downloadezi... uite http://java.joydownload.com/&c=123? gclid=CM6swc_1zrsCFYlV3godwjMALg
daca vrei ajutor trimite-mi un mesaj si gata! te adaug