| Anonym21 a întrebat:

Cine imi poate zice un metin in care poti evolua armele una dupa alta sa, si armurile la fel, baci bani si sa cresti bine si sa ai cal armat si de preferabil in romana. Cel mai bun primeste Funda.
Sa nu-mi dati(tim fun empire ) MUltumesc pentrut atentia acordata.

1 răspuns:
| UraganGeo77 a răspuns:

Iit dau unu populat dar metinu asta e banal te faci leval la o femei lv 225cred intmeles la magazin areme de la la lv 100+ asta e server pvp
Hammer mt2 Link
http://www.hammerm2.com/