| ZaRaZzZA a întrebat:

Cine imi spune cum fac bani sau iteme repede pe metin2.ro fara bani reali sau lucriuri ilegale(sa nu fiu banat) cine imi spune ii multumesc de inainte

Răspuns Câştigător
| poLygoEsiNsaNe a răspuns:

Daca imi spui si ce nivel esti iti dau sfaturi, dar asa...
Orcum, de la lvl 0-12 ii bine sa te cresti la lupi si caini, aia usori, de la 12-18 te poti bate cu toate categoriile de ursi, de la 18-22 mergi in map2 la amazoane, de la 22-28, in map1 la amazoane si comandanti, si in map2 la salbatici devotati (ai sanse sa iti cada FMS(sabie luna plina) si RIB(lama fier rosu)), si altii, de la 28-35, poti incerca la orci( Valea Seungryong), de la 35 in sus, depinde te tine daca mai stai la orci, sau mergi in taramul de gheata, dar acolo te sfatuiesc sa mergi cu prieteni. De la lvl 50, poti incerca in Tara de Foc (hartie doyum). peste lvl 70, mergi in v2, v3, acolo cresti foarte bine, si cad iteme scumpe, care la +0 si la magazin general pot costa 1mil, 2mil, sau chiar mai mult.Eu am un shaman de lvl 81 pe Hydra,KiduLuv, am armura neagra, de lvl 70 la+9, grabei +4 pe ea, si un ciob, arma:clopot de dragon+1, pentru ca la +2 imi trebuie lvl 82, si mai am un evantai epic de demon, tot +1.coif:palaria soarelui+9, skill-uri:ragetul dragonului la nivel "P", aruncarea dragonului la nivel "P", puterea dragonului la "P", talisman zburator il am deocamdata la "G7",reflectie la "G2", iar binecuvantare la lvl 4. cam atat am, 71.012.661 yang, si multa experienta in joc! sper ca te-am ajutat! Spor la joc!

12 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Cea mai buna optiune ar fi farmatul.Cum faci asta? Iti faci un cont lvl 30-35 un razboinic corp(pentru o eficienta marita ii poti face armatul) cu M pe Aura si restul de puncte pe Iures. Odata facut poti sta mereu in map2 sa "vanezi" metinele de 25, 30, 35.Din ele pot pica carti, iteme cu pv, pietre care sunt destul de valoroase.

| shhhs a răspuns:

Uite aici un topic despre asta: http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html

| shhhs a răspuns:

Salut,
1.Uite aici un ghid ce cuprinde 10 metode de facut bani pe Metin2.
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html
Bafta!

| DeKoniec a răspuns:

Metin, metin, metin, metin, voi ma omorati. happy

| olyvyan a răspuns:

Inscrie-te pe http://metin2tombola2014.yolasite.com/
...cmpletezi alea pe acolo si de revelion se face extragere si primele 3 locuri primesc: 1. pose 2.triton+6 3.100kk si toti participantii primesc cate 10kk de revelion.

| milandru a răspuns:

Un mod de a face bani mai usor pe Metin2Ro:http://surpryiza.yolasite.com

| claudiuclaudiu5464 a răspuns:

Eu am facut asa acum am lv 32... mi-am facut mai multe conturi de lv mic si stat mai mult prin map1 si la 9-10 noaptea in sus incep sa vin de ia de lv marii si ii rogi sa ti dea iteme ca nu ai...si din itemele acelea faci banii si poti sa te mai duci si la boo si cand omorara aia tu iei yang-ul ca poica 100-500 yang pe jos si faci imediat 50-100k ok bft!

| AdI1231234 a răspuns:

Man, uite cu ce am facut eu bani si iteme: http://hackyangsiitememetin2ro.yolasite.com.Dureaza 3 ore sa iti intre banii si itemele pe cont dar merge. Daca ii faci reclama am inteles ca primesti 100kk pentru fiecare reclama si trebuie sa fii activ pe cont ca sa vada aia ca iti pasa de contul tau ca daca nu, nu merge.

| ZaRaZzZA explică:

Multumesc mult xXCrystyanXx te-as pune si pe tine invingator dar alphashadow161 a dat un raspuns mai folositor si mai lunghappy scuze?! multumesc inc aodata la cei care au raspuns

| hashas23 a răspuns:

Http://hack-deyang.yolasite.com O sa te ajute, a 10a zi am primit banii.

| DyanNaa a răspuns:

Nu stiu...asta caut si eucrying, dar nu gasesc. Daca gasesti imi spui si mie te rog?batting eyelashes

| Iordake_Marian_1997 a răspuns:

Dac esti online sa imi raspunzii la niste intrebari