| Dinamyk a întrebat:

Cine imi spune servere de Samp sa fie servere Roleplay...dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| SpeedGonzales a răspuns:

Este in top 10 servere sa:mp din lume si cel mai bun server sa:mp din Romania
http://b-zone.ro/rpg2/

B-zone.
Pe rpg 2 ar fi bine pentru ca poti sa tii pasul cu toata lumea, dar toti sunt sleep/afk. Daca nu te deranjeaza joaca pe rpg 2.

Daca vrei sa fii cu 1000 de jucatori intra pe rpg 1 dar e greu sa tii pasul cu toata lumea.700/1000 jucatori au infernus/bullet/cheetah pentru ca joaca de mult timp.

| Mocanu_Madalin_1994 a răspuns:

HostName: RolePlayServer
Address: 93.119.30.63:7777
Players: x / 50
Ping: 12
Mode: SkySeed v5.6 DEBUG
Map: San Andreas

masini personale, bizuri, case, factiuni libere! cautam lideri si staff!

forum: xrpgx.tk/
>>>intrati si o sa vedeti!

| MitzaMihaii1997 a răspuns:

Rpg.redzmax.com - Hai si tu. happy