| sEEk10 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste jocuri tari PC/PSP? dau

Răspuns Câştigător
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Salut!
PSP:Sega Rally,GTA Chinatown Wars,Ford Street Racing L.A. Duel,GTA Liberty City Stories, Call of Duty:Roads to Victory, NFStonguerostreet.
PC:GTA IV, Euro Truck Simulator 2, Blur, Roller Coaster Tycoon 3, The Sims 3, Call of Duty:Black Ops, Bus Driver, Bus Driving Simulator 2012, Scania Truck Driving Simulator, Driver San Francisco, Minecraft.
Funda?

5 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Eu iti propun Aion, dar un server privat, te asigur ca iti va place sunt mai mutel rase multe arme armuri, sunt si dungeonuri bossi. Poti fi asmodian sau elios.Ai multe skills. Funda?(pentru PC)

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Pentru PSP am mai gasit pentru mine: Split Second Velocity, Toy Story 3 (un joc fain de aventura), Midnight Club Los Angeles, Crazy Taxi (clasicul joc cu taximetristi nebuni, facut acum si pentru PSP), Gran Turismo. Si astea sunt foarte faine. O sa-ti mai scriu daca mai gasesc. O zi buna!

| vladut9312 a răspuns:

Metin 2, Cs 1.6, Hitman 2, Manhunt, Fifa 07, Pro Beach Soccer, Tomb Raider, Minecraft

| g4bri3l a răspuns:

Metin2 RO e super tare...dar e cam greu! in fine sper ca te-am ajutat! PS da-mi pm daca vr sa te ajut.big grin

| sEEk10 explică (pentru g4bri3l):

Stiu de metin mersi oricum.