| Dragos_Florin_Veve_1996 a întrebat:

Cine imi sugereaza si mie un joc online? ( in afara de SA:MP, 4story, CS:1.6, metin2, minecraft, wow, lol. ) acestea le-am jucat deja, da-timi si altfel de jocuri, dau funda pentru ce-l mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Fastmanx21 a răspuns:

Daca ai niste prieteni care se pot juca cu tine pentru online ar fi perfect Ghost Recon: Advanced Warfighter 1, descarca-l de pe www.thepiratebay.sx si descarca dupa aceea Game Ranger, fa-ti un cont si de acolo cred ca te descurci, sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Andrei21000000000000000000000000 a răspuns:

Uite aici niste jocuri ADEVARATE:
Combat Arms
BlackShot
Drift City
APB: Reloaded
World of Tanks
World of Warplanes
WarThunder
WarFace
FIFA World
Need for Speed World
Battlefield 3
Battlefield Play4Free
Counter-Strike Global Offensive
Daca te apuci de World of Tanks anunta-ma! Poate te bag in clan la mine!