| zuzu_8138 a întrebat:

Cine imi zice si ie jocuri oline ...in afara de mt... dau fundtita!

Răspuns Câştigător
| delakpanlaa a răspuns:

Pai gratuite: 4story (gen world of warcraft doar ca free to play), cabal(gen mt), microvolts( impuscaturi intre jucarii), freejack( curse de parkour), champions online(creeazati tu propriul tau super erou) si mai sunt unele pe care trebuie sa le cumperi sau de ce nu sa le iei pirat laughing : lineage, lineage 2, world of warcraft si in general anumite jocuri au si multiplayer(adica joaca online). in general cam toate action/adventure-ile si shooterele au multiplayer. sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| MamaOmida69 a răspuns:

Aion4vendeta. mult mai tare ca mt tongue

| radubv_1701 a răspuns:

Fifa online 2 -e super