| AnonymusALLgame a întrebat:

Cine imi zice si mie niste jocuri de supravietuire sa trebuiasca sa faci rost de mancare sa faci rost de arme si alte chesti dar nu minecraft.
PS:Vreau si niste jocuri horror dar sa fie pentru un pc mai slabut.

Răspuns Câştigător
| RaduManole a răspuns:

1. Skyrim si Far Cry 3 sunt superbe, iar jocuri Horror : Amnesia the dark descent si daca nu iti merge incearca Slender

2 răspunsuri:
| Denis2017 a răspuns:

Uite eu stiu unu care tu te rabusesti cu avionul pe o insula cu canibali si trebuie sa strangi resurse sa supravietuiesti jocul e hardcore ai doar 2 sanse se numeste The Forest

| flavi a răspuns:

7 days to die... e super tare jocul si e exact ce cauti Funda?happy