| Lefter_Eduard_1981 a întrebat:

Cine imi zice si mie un metin bun!
dau funda!

1 răspuns:
| oÎngerașul a răspuns:

In primul rând se spune SALUT!
Salut!
Incearcă Metin2Hammer, Metin2 TDL, Metin2 DL, Metin2 RO, Metin2 Mondial, Metin2 Fun, Metin2 GX, Metin2 Lion, Metin2 Dark, Metin2 Light, Metin2 DarkLight, Metin2 Supreme, Metin2 Steel, Metin2 Eternity, Metin2 Promoteo, Metin2 Oxford, Metin2 Galaxy, Metin2 4Yours, Metin2 Revenge, Metin2 FRZ, Metin2 Reborn, Metin2 Energy, Metin2 Chainz, Metin2 Persia

AI DE UNDE ALEGE, TE ROG DĂ-MI FUNDĂ CĂ AM SCRIS CA UN NEBUN! happy