| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca League of Legends si este dornica de a juca cu o echipa premade niste meciuri normale doar pentru distractie sa-mi dea mesaje sau sa-mi lase numele de joc.

Caut o echipa de fete ( nu pentru mine, pentru o prietena ).

Nu ma intereseaza divizia, chiar nu conteaza. Doar sa fi deschisa, sociabila, si cu capul pe umeri.

Daca nu vreti sa va lasati numele in mesaje pe aici, trimiteti-mi mesaj privat, nu este nici o problema. happy

1 răspuns:
| Csander a răspuns:

Sa isi lase nick-ul aici mai bine, sa fie fericire pentru toata lumea.