| liviumicu a întrebat:

Cine joaca metin2 sau a jucat metin2 sa scrie si ia funda!

4 răspunsuri:
| Dany3 a răspuns:

Am jucat mt2united pe privat

| Dureex a răspuns:

Eu joc

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Am jucat metin2Ro, United, Fun. Dar nu inteleg de ce postezi asemenea intrebari? Le puteai pune la "Timp liber"sau "Conversatii". Adica ce e legat aici de joc? Ca vad ca pui intrebari nefolositoare pentru funde. Gndeste-te uni pun intrebari la care nu le raspunde nimeni deoarece sunt preocupati de "funde". In fine, cand ai intentia sa pui intrebari nefolositoare nu mai posta cand ai de gand sa pui ceva interesant o intrebare cat de cat... nu stiu cum sa spun. La care meriti ajutorul!
O zi minunata sa ai!

| dani2012 a răspuns:

Eu am jucat.Metin2 RO, US, UK au rata de 1%-5% exp dar atuci cand e ceva special au de 25% si cresti putin mai bine.Nu le juca, sunt plictisitoare. Intra de exemplu pe cel mai tare metin din lume,, World Force2'': http://wf2.rainbow-network.eu/server1/index.php.Jocul are rate de 300-500 experienta si poti creste foarte repede.