| fancybeach a întrebat:

Cine joaca Pirate Kings poate sa imi spuna si mie de ce nu imi merge jocul pe laptop? sad imi spune sa instalez ceva de grafica. dar eu deja instalasem ceva... deci cum fac?

1 răspuns:
| MariaMihaela1991 a răspuns:

Hei, banuiesc ca ai Mozila Fireox, mi se pare ca doar de pe el poti juca pe laptop, daca nu o ai instaleaz-o si intri de pe ea sa te joci, sa mi s-a intamplat si mie... daca nu va merge nici asa inseamna ca leptopul tau nu e compatibil cu jocul, sper ca ai inteles, fundita? :*