| Skinnypesci a întrebat:

Cine joaca world of warcraft 3.3.5 si pe ce server? Joaca cineva pe rowow?

Răspuns Câştigător
| Gh0stSnyp3r a răspuns:

Buna! Eu joc WoW 3.3.5 pe freakz.Hmmm nu am incercat pe rowow, dar o sa incerc.Asha sa revenim la freakz:pai sunt la hoarda, sunt DK, 5K gs, dps, sunt f bun si in pvp. Daca mai vrei detalii baga-ma la prieteni si da-mi mesaj. P.S: fundita? :X

1 răspuns:
| Vennus a răspuns:

La momentul actual. wow.freakz.ro este considerat cel mai bun server de wow din Romania avand +3700 players on, rowow intr-adevar e un server bine pus la punct fara buguri, dar sigurul defect al el este lipsa de playeri. din cate am inteles nu sunt mai mult de +500 on, asa ca te asteptam pe freakz