| Deiutzaa1234 a întrebat:

Cine ma ajuta sa descarc si sa instalez samp pas cu pas? Va rogg

5 răspunsuri:
| MikeMic a răspuns:

Salut, intai ai nevoie de GTA San Andreas, il poti descarca de pe site-uri te uiti pe youtube, iar daca, cand ai instalat San Andreas ai si samp dai samp uninstall (poate e o versiune mai veche) apoi te duci pe pagina oficiala de samp dai la Downloads si SA-MP 0.3.7 Client

| Deiutzaa1234 explică (pentru MikeMic):

Am descarcat GTA San Andreas si cand vreau sa intru in joc imi apare "No disc inserted Please insert the CD/DVD""

| MikeMic a răspuns (pentru Deiutzaa1234):

Trebuie sa downloadezi un Crack, care il copiezi in folderul cu Gta san andreas

| Deiutzaa1234 explică (pentru MikeMic):

Am descarcat si imi apare tot la fel happy Cand vreau sa intru in samp

| MikeMic a răspuns (pentru Deiutzaa1234):

Ai inlocuit gta.exe din folderul cu crack cu acela din folderul cu jocul? daca nu copiaza-l si dai Replace the file