| nyksm a întrebat:

Cine ma ajuta sa fac servar de metin2? sau sa-mi faca el dar platesti daca nul hostezi? cel care mi face si raspunde repede i dau funda +vot si ma puteti gasi la idul de mess metin2_metin227

Răspuns Câştigător
| cParty a răspuns:

Pai sunt cai prin a face un server de metin daca vrei sa nu il hostezi nu platesti nimic si il faci prin hamachi pe IP-u tau de la pc o sa-ti dau un site sa poti vedea cum se face un server de metin http://www.tutoit.com/category/ghiduri-metin2/page/5/# multa bafta