| Rebecca123 a întrebat:

Cine ma ajuta sa mearga Metin 2 Elyps pe windows 8? L-am instalat doar ca, cand dau pe "incepe joc" nu imi merge si imi zice sa gasesc alta versiune pentru winsows-ul meu.Si nu este alta versiune.Ce trebuie sa fac sa imi mearga?

4 răspunsuri:
| AlcatrazOne a răspuns:

Incearca asta, click dreapta pe metin apasa proprietati apoi combability si selecteaza run as windows 7 daca nu merge cu 7 selecteaza xp. Sper ca te-am ajutat!

| Rebecca123 explică (pentru AlcatrazOne):

Nu am cum sa dau proprietati pentru ca nu este un metin oficial.Este un server privat de Metin2.

| Bytheway_Antonio_1998 a răspuns:

Incearca sa stergi cache-ul cu C cleaner. Daca nu merge inseamna ca nu este compatibil cu windows 8.