| Bogdan2111s a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine la un server de metin va rog frumos am cateva nelamuriri.

3 răspunsuri:
| Diana_Gabriela_1998 a răspuns:

Ce nelamuriri ai?

| Bogdan2111s explică (pentru Diana_Gabriela_1998):

Deci itemele si limba metinului unde sunt in client sau in instant server? La cllientu care l-am descarcat imi spunea ca e tradus 99% in roman magazinele erau facute altfel, dar cand am intrat in el era tot in chineza si magazinele erau cum le-am facut eu la vechiul client.

| Diana_Gabriela_1998 a răspuns:

Cand jucam metin itemele si limba metinului erau in client.Iar daca iti zice totul in chineza si magazinele tot erau cum le-ai facut e posibil sa fie ceva de la ei.