| ToxicAddy a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? Va rog frumos sa-mi spuneti cat mai repede de unde pot sa imi iau masina cu $, nu cu boots la NFS World.Va rog frumos spuneti-mi ca eu am cautat si nu am gasit. Poate de la un anumit level merge.Eu am level 9 si nu stiu.Raspunsul care este cel mai bun, primeste o fundita.multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Meches_Andreea_1976 a răspuns:

Da vei putea sa iti cumperi masina cu $ la un anumit nivel. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda te rog!