| CosminCSM00 a întrebat:

Cine ma invata si pe mine sa fac scheme in Fifa 13 ca in videoclipul asta : http://www.youtube.com/watch?v=6Df_wliQxgQ

Stiu ca e ceva de munca dar stiu cateva scheme usoare si din tutoriale de pe net nu inteleg mare lucru.

4 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Salut.Problema ta e foarte simpla.Intra pe linkul asta si fa-ti controalele cum zice acolo si poti sa faci schemele.Dar nu le fa direct in joc mai intai intra pe practice arena.
http://www.youtube.com/watch?v=8tsgu9HWhLw

| Violente a răspuns:

Ai nevoie de un GAMEPAD și de multe nopți nedormite în spate ca să reusești asa ceva. În primul rand ai nevoie de foarte mult antrenament și de un INSTINCT foarte bun deoarece TOTUL trebuie calculat la secundă.

Nu te poate învăță nimeni astfel de lucruri cu privire la FIFA, trebuie să o iei singur de jos si sa antrenezi cu cei mai buni.

| CosminCSM00 explică:

Nu vroiam identic ca in clipul ala, ceva asemanator.

| Filip_Marius_Sebastian_1997 a răspuns:

Cum fac dribling [bicicleta] in fifa 13
cu controalele:
pad8 fata, pad4 stanga, pad2spate,pad6 dreapta,a centrare, d sut, w sprint, s pasa, e pasa lunga.