| bokorrobert1999 a întrebat:

Cine ma poate ajuta am download at gta 4 si nu Vrea sa porneasca cere ceva coduri si daca dau play la social login Îmi arată fatal error dau funda pentru ajutor Scz de categorie

1 răspuns:
| RukiRobert a răspuns:

Ia-ti crack-uri de pe net si xliveless.dll, tu ai jocul ne-crack-uit, adica, nelicentiat... o data ce il crack-uiesti calumea, jocul o sa revina la normal, dar desigur functiile online, nu. Recomand si xliveless.dll ca sa scapi de problemele cu Windows Live. Iti mai recomand si patch-urile