| funnygirl a întrebat:

Cine ma poate ajuta? am un nintendo ds si vreau sa imi pun jocuri de pe calculator dar nu merg, nu stiu ce are deoarece sunt jocuri pentru nintendo ds x-(

Răspuns Câştigător
| Daryman a răspuns:

Trebuie sa cumperi un card R4.Gasesti unul pe okazii.ro. Daca ai asa ceva, atunci, poti detalia eroarea?

3 răspunsuri:
| funnygirl explică:

Multumesc mult:*

| Razvan10z a răspuns:

Tre sa til codezi asa are si varmiu un ps 2 sila codat si poate face jocuri de pe calculator fara sa dea bani te costa vreo 100 de lei sau 80 de lei

| Razvan10z a răspuns:

Tre sa til decodezi scuze nu codezi