| Adiţu_Adi_1995 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu questuri pentru serverul meu de metin primeste GM full acces permanent!. lasati mesaj pe https://www.facebook.com/Dino9691

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Ca sa pui questurile pe Metin2, mai intai trebuie ca servarul de Metin2 sa mearga altfel degeaba le pui?
2 Servarul trebuie sa mearga ca sa vezi atunci ca este bun restul de questuri le faci mai tarziu dupa ce ai terminat cu Metinul.
3 Sa iti faci propriul metin2.
Sa rezolvi problemele de pe servar (Bugurile daca ai).
Sa vezi cum merge servarul bine/rau nu la tine in pc (Ca la tine merge servarul si fara net, la un alt player sau jucator).

4 Daca vrei questuri sunt multe site-uri de unde poti sa le ei nu pot sa pun link [fac reclama] ca nu sunt site-uri cunoscute de toata lumea.
Daca vrei iti pot trimite pe un PM.

5 Mult Succes!
Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.