| TeDy_5844 a întrebat:

Cine, ma poate ajuta cu un hack pentru IMVU de credit gratis atat? Va rog contactati-ma la :theodor_magirescu. Astept raspuns.

1 răspuns:
| toica2 a răspuns:

Trimite doar: BP 7645536
la numărul: 25000
dai sms de 4/5 ori e moca stai linistit in orice retea dar trebuie sa dai ca sa le confirmi lor ca nu esti BOT de la google etc, si iti baga cate 100.000 de credite cand prinzi dublaju iti da dubluhappy trebuie sa ai la activ minim 10 sms ca sa iti dea dublaju dupa aia din 5 in 5