| smarandio a întrebat:

Cine-mi zice jocuri cu cont multiplayer dar se pot da si singleplayer cei care dau mai multe conturi multiplayer funda sau singleplayer

1 răspuns:
| Mija_Costantin_1993 a răspuns:

Buna, eu iti sugerez sa joci Far cry 3(singleplayer-multiplayer)Assasin's Creed Revolations(singleplayer-multyplayer) Counter strike(multyplayer) Metin2(multiplayer) Call of Duty Black Ops(multyplayer-singleplayer) Max payne 1, 2, 3(singleplayer) Prototype 1, 2 (singleplayer, multiplayer) etc. Sper ca te-am ajutat, funda?