| OoKidaLoveoO a întrebat:

Cine se joaca FH(Feral Heart)as vrea sa stiu de ce azi pana acum,cand dau click sa intru pe chat cu un avatar,sta ceva si dupa aceea imi zice Connection Lost From The Map, dupa care am incercat la toate avatarele si tot nu merge..Va rog ajutati-ma,vreau sa stiu de ce nu merge, pentru ca de intrat, intra unde trebuie sa imi editez avatarele dar in chat nu.

1 răspuns:
| MEM2001 a răspuns:

Nu stiu sigur, ancearca sa vezi daca este virusat jocul, sau fa-ti alt cont...