| bilanicola a întrebat:

Cine stie de ce nu-mi merge minecraftul? Intru in el si imi zice updating launcher si dupa dispare.Cine vrea sa ma ajuta sa ma adauge pe skype si sa zica si pe TPU cine ma ajuta sa ma lamuresc.Skypeul:bilanicola1

2 răspunsuri:
| sog1 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie! Degeaba reinstalezi poti tot sa reinstalezi de 100 ori oricum asa apare! Nu mai stiu nici eu odata mi-a iesit sa il refac! AA ziceti-mi niste launcher pentru minecraft!

| AcTy a răspuns:

Reinstaleaza!