| LexaDorni a întrebat:

Cine stie jocuri ca in viata reala sau cu animale dar sa fie cu cont si sa nu le descarci?

2 răspunsuri:
| meastylin a răspuns:

Animaljam online e super fain cu animale daca vrei uita-te mie imi place mult happy

| DeCe a răspuns:

Www.farmerama.ro este un joc cu animale ca in viata reala. Cultivi plante si cresti animale. Vinzi la piata produsele pentru a face profit. Mai trebuie sa iti spun, ca odata ce te-ai apucat va dura 2 sau 3 ani sa il termini. Am uitat...si nu trebuie descarcat.