| Fulbaster a întrebat:

Cine stie jocuri de gen metin2 da fara sa necesite download, care sa fie pe net.

4 răspunsuri:
| Chu a răspuns:

Gladiatus
Katsuro
Bitefight
doar ca nu sunt "gen" metin un joc de genul asta nu cred eu ca poate fi jucat in browser.totusi necesita ceva resurse.
Bafta oricum.

| har a răspuns:

Asa este nu exista desi metin2 este un joc cu spatiu putin si foarte aiurea cea ce il face usor de descarcat nu se poate pune pe internet nimic dea cest gen :I

| sNaK333 a răspuns:

Ei bine... jocuri gen mt2 fara download NU EXISTA! Daca vrei jocuri de genul MMO este necesar download. daca vrei ceva gen mt de strategie: Grepolis,Triburile,The West, Travian etc. altele k metinu fara descarcare, repet, nu exista.

| Sefu_Alex_1998 a răspuns:

4 story
imi dai funda