| albertinoportar a întrebat:

Cine stie jocuri smechere pentru procesor Intel core i7 5.0ghz placa full HD?(Acestea sunt cerintele mele!) Si mai am o intrebare are un prieten procesor 3200+ placa geforce6600 ce jocuri i recomandati? ca sa-i zic

Răspuns Câştigător
| FURobert a răspuns:

Pentru tine ti-as recomanda jocuri de la Ubisoft (Assassin's Creed), Call of Duty MW3 sau Black Ops, Dead Rising 2, Diablo 3 si orice altceva (mai depinde si ce memorie RAM ai, dar cu procesorul acela cred ca ai vreo 4 Gb). Pentru prietenul tau i-as recomanda Prince of Persia, Diablo 2, NFS (acesta e bun si pentru tine), Pro Evolution Soccer 2009 (sau 2008 din cauza placii video) si altele de prin 2006 in spate.