| asdsksda a întrebat:

Cine stie metine pvp Armuri inger sexy la mag toate armele 2012-2013 in shop urgent dau funda:X:X:X

Răspuns Câştigător
| dovleac a răspuns:

Metin2stile metin2fun da nu stiu daca mi merge fun mai e si metin2critical

7 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Voi ati innebunit? ati ajuns sa puneti intrebari la dragoste&sex despre metin2? frate lasane dracu in pace cu metinu tau cu tot

| dovleac a răspuns:

Metin2stil metin2fun da fun nu sunt sigur ca mai merge si metin2critical funda ca sunt primul te rog

| dovleac a răspuns:

Mt2stil
mt2fun
mt2critical

| dovleac a răspuns:

Mt2stil
mt2fun
mt2critical
epicalmt2

| asdsksda explică:

Metin2yoneis nu merge daca puteti alte mt plzz

| KoSzMiN a răspuns:

Incearca metin2yoneis..Are armuri inger cu aripi, freze cu creasta si multe multe altele big grin Fundaa?

| Andries_Teodor_1997 a răspuns:

Metin 2 Tnerife e super fain