| Gianiiani a întrebat:

Cine stie niste coduri transformice? de 90000 de branze

Răspuns Câştigător
| Sindrex a răspuns:

Scrie /facebook pentru 20 branze
daca vrei 90000 trebuie sa muncesti big grin
in cam 4 luni o sa faci rost 100%

13 răspunsuri:
| LiviuStefan a răspuns:

Si eu ma joc transformice.Ma numesc Pokhemon.big grin...iti da cod /facebook doar pentru 20 de cheese si in rest poti sa bagi capsuni sau sa iti strangi cheese.Eu am strans cheese, adica am strans 3k pentru culoarea alba si 2k pentru o personalizare.big grin Good-Luck!``

| Diamantsacru a răspuns:

Si tu joci cel mai tare joc-transformice-?

| Filip_Danut_1994 a răspuns:

Nu merge codu am mai incercat /code sau dati cumpara frayes 235 ssi scrieti codu :]] daca stiti site de hack ROBLOX

| mrxfirem a răspuns:

/atelier801-iti da un tort pe cap
/facebook-iti da 20 de chesse
Daca iti schimbi parola primesti 40 sau 60 de chesse uneori 20 de fraises!
Sper ca te-am ajutat!

| Srg_Sergyu_1999 a răspuns:

/facebook pentru 20 cheese, schimba-ti parola pentru 40 sau 60 cheese(nu mai stiu exact) si un accesoriu(cercei), /atelier801 pentru o felie de tort pe cap k accesoriu si C53FS2Y pentru capsuni da nu stiu unde se pune. Sper ca te-am ajutat happy

| Doodie a răspuns (pentru Srg_Sergyu_1999):

Daca gasesti unde se baga codul, sa ma anunti si pe mine.Am incercat sa scriu /C53FS2Y dar nu merge.

| Iulian_cocheor_1993 a răspuns (pentru Srg_Sergyu_1999):

Se pune /code, dupa se pune C53FS2Y in spatiu.

| andreiandrei23 a răspuns (pentru Iulian_cocheor_1993):

Ce spatiu ma ca nu gasesc?

| Eu_Panda_1991 a răspuns (pentru Srg_Sergyu_1999):

Scrie /code si scrii ecolo codul
dar nu merge

| Constantin_Marian_1999 a răspuns:

Da eu vreau

| Birsan_Cristian_2000 a răspuns:

Ba stie cineva un cod de a schimba parola

| Rodica_Florentina_Serban_1988 a răspuns:

Cine imi da cod pentru braze 4000

| managerul a răspuns:

Eu nu stiu cum te pot ajuta dar. scrie /facebook Si castigi 20... Iti schimbi pw de la contul de transformice si iti mai da 40 de granar! Sper ca te-am ajutat... Bye!