| NorBy0 a întrebat:

Cine stie niste descrieri pentru facebook la poza de profil! Vreau cat mai multe! cele originale si frumoase primesc funda!

2 răspunsuri:
| Fatarap a răspuns:

☺Ma placi? ------Bine
Nu ma placi? ---- Si mai bine
Sti doar ca nu imi pasa
☺Inganfata? Nu doar stiu sa tratez cu spatele pe cei care merita
☺ Si uneori ma simt singura in lumea asta atat de mare.
☺ E mai bine sa fi rau decat sa fi bun si sa n-ai cu cine.
Funda? puppy dog eyes

| Gabitza7 a răspuns:

Daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc o sa-l joc. Totul e scris, nu depinde de noroc. > Lasa aparenta smug Si gusta esenta =p~; x"

♥ Certurile stii. Faze, prostii. Sau cand ne purtam ca niste copii. Ce zici... Ai uitat? Vrei sa-ti amintesc? ♥ Tot ce conteaza e ca Te IUBESC! [:X] ♥

• teOretiC` ma adOri` love struck...practiC` ma iubesti`! love struck

• Zambesc`! Nu regret`! happy Nu am gresit`.am iubit`! il iubesc:X si am simtit!`; x.

Nimeni nu-mi poate fura zambetu` care imi apare atunci cand ma gandesc la tine!`; x

♥Am avut ocazia de a ma juca Qu oricine.si totuji am ales sa te iubesQ pe tine!`♥

Vreau Ca Cine Ma Va Tine In Bratzee Sa O Faca Asa Cum Trebuiee!`sad

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` eSentSa tare, asta e | FETITSA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare` love struck

Pentru ca de placut, poti sa placi mai multe fete | dar de iubit, poti iubi doar una `!

● Sunt doi indragositi care nu se intalnesc, Doua persoane despartite care se doresc, Doua suflete aflate la o rascruce, Doua lacrimi dar nici una nu mai curge! ●

Nu pretinde ca este usor.Nu e asa.Nu exista defecte cand nu exista dragoste! love struck

El A FosSt De Vinaa Ca De Fiecare Dataa.Inceteazaa Fataa Sa Te Simtzi Vinovata!`.ti-a Promis.Stiu.Te`a Mintzit Stiu.El O Sa Regretee cand E Prea Tarziuu!`

Ai primit tot ce-ti doreai, pentru ca ai tras din greu ca sa le ai! Sunt lucruri banale care te fac sa zambesti si sa ajungi fara sa vrei sa le iubesti!`; x

Cand iesi fara ea, nu te controleaza, nu te suna, Tu stii ca te iubeste, dar nu vrea sa tsi.o spuna`love struck

Era o COpilaa Candva`. Acum S`a Schimbat din cauza Ta! Gandestee Altfel "Pustoaicaa"! love struck

Hei Tu happy`. Aminteste`ti Clipelee bune. Aminteste`ti de mine asa Cum mai Cunoscut oh go on. Tine minte dragosteaa Ce ne-a salvat mult. :X

Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel...la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el...; x"
Nu traiesc din Amintiri.
La un moment dat îţi dai seama de adevăr: maturitatea înseamnă pur şi simplu să ştii cine eşti şi să ai curajul să fii tu însuţi.
Nu sunt perfect, fac greseli, ranesc oameni, dar cand spun "imi pare rau " o spun din suflet.
Doar pentru ca iti este dor de cineva, nu inseamna ca ai nevoie de el/ea inapoi. A iti fi dor de cineva este doar o parte din viata cand treci mai departe.
(\(\
(^.^)
(,(")(")
mi place sa plang in ploaie pentru ca atunci cand o fac, nimeni nu`mi poate auzi durerea.
In unele zile nu ma pot opri din a ma gandi la tine. In alte zile ma intreb de ce imi pierd timpul.
Iubind pe cineva care nu te iubeste e ca si acum ai imbratisa un cactus, cu cat il strangi mai tare cu atat te ranesti mai mult.
Totul începe cu un : Bună! Apoi intervin sentimente, intervin cuvintele : Te iubesc! Apoi apare dezamăgirea, minciuni, trădări etc. Şi se termină cu un : Hai pa!