| lovemuzic99 a întrebat:

Cine stie niste jocuri anime MMORPG cu grafica 3D,cu storyline interesant, cu mai mult de 3 clase sau charactere si cu multa actiune ca sa nu te plictisesti?(gen :Aura Kingdom, Rusty Heart)

2 răspunsuri:
| CezarAjutorul a răspuns:

Pai dupa experienta mea spun ca "Dragon Nest" e un joc foarte interesant.Aici este dragon nest-ul european http://dragonnest.eu/.
Jocul are un story line destul de interesant o fata este furata de niste monstrii tu trebuie sa o cauti.Dar la partea de duel e cel mai genial. Daca vrei un mmorpg pentru duel incearca dragon nest.

| KeNNT3D a răspuns:

Salut,incearca Tera rising, sau daca vrei rift online ca ma apuc si eu si poate o sa jucam amand2 dk vrei,.