| Mihai_Matac_2000 a întrebat:

Cine stie sa bag hack la boom beach. vreau putin ajutor cine ma ajuta

Asa ma cheama la joc:miki2000

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Din pacate, sa bagi hack pe un joc online, pe telefon si facut de Supercell, este aproape imposibil. Informatiile contului tau, sunt stocate pe server. Asa ca daca nu poti intra in serverul lor, poti uita de hack. Si decat sa te complici cu asta, mai bine cumperi un cont dupa internet cu bani pe el. Ca e foarte greu de pus hack. Exista insa daca te intereseaza, servere custom pe net. Daca le descarci si intri pe ele, de obicei primesti bani nelimitati, dar joci singur.