| puicutza a întrebat:

Cine stie sa sa faca in photoshop sa pari mai slaba? Ma ajuta cineva cu niste poze? Nu imi dati tutoriale pentru ca nu am acces de la un pc stabil si bun pentru a instala photoshop.Ma juta cineva? plizz

1 răspuns:
| spyman a răspuns:

Da! Am ceva experienta pe photoshop si cred ca pot face de exemplu o fata intr-o poza sa arate mai slaba. Pot sa acopar si cosurile, ranile, si sa bag unpic de contrast. Add la mess : randrei02 pentru mai multe detalii