| tinutza1122 a întrebat:

Cine stie un joc gen feral heart sau wolf quest? Ceva online poate cu animale, lupi lei etc. Dau fundita big grin.

1 răspuns:
| LucaAndy a răspuns:

Jocul Spore cauta pe YouTube. Esti o celula si evoluezi in stadiul de animal si iti poti face ce forma vrei, iti alegi ochii, gura etc. Si devii din ce in ce mai inteligent, iti formezi triburi, orase si cuceresti planete. Mai e I predator si ala e fain esti pradator (ghepard, leu, rechin) si trebuie sa vanezi prazile, sau prada (gazela, bivol, foca) si trebuie sa scapi de pradatori. Mai sunt jocurile gamevial fara sa le instalezi doar cautI pe Google gamevial si sunt jocurile butterfly game, fly like a bird 3, life si life serengeti. Sper ca am ajutat, funda?