| purendea1997 a întrebat:

Cine stie un metin asemanator cu HAMMER MT2 funda

9 răspunsuri:
| purendea1997 explică (pentru BayazidFulgerul):

Ce om prost du-te in mm

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru purendea1997):

Daca tu esti mai destept decat mine... vreau sa iti pun o intrebare : daca tot ai 17 ani... x+y+z=2442
x+y=2x+793
y+z=2y-149
Hai sa te vad ca ii de clasa a v-a

| purendea1997 explică (pentru BayazidFulgerul):

Ba laughing)))))))))) taci ma in morti mati de cocalar

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru purendea1997):

Cocalar? serios? zice ala care se pupa cu o fata in mediul virtual inloc sa iasa pe afara. Iar dovada ca tu esti un om nesanatos este ca nu mi-ai dat raporteaza si m-ai injurat. Puteai de asemenea sa imi dai ignore.

| zKw a răspuns:

Http://metin2steel.in/ e la fel.

| purendea1997 explică (pentru zKw):

Unde e ma la fel sti metin2 hameer iti da lv 255 armuri la maga acc la maga am jucat stell

| zKw a răspuns:

Ma refer ca au amandoua modati si sunt armuri ca si in hammer si chiar altele care sunt noi ...Lvl il faci usor.te duci in v1 si cresti in 10 min pana la 120...

| LoveMetin2 a răspuns:

Metin2GL-PVM FuN
http://youtu.be/r2efT6V2o-4