| Sabin_Ionica_1993 a întrebat:

Cine stie un metin in genul explossive aceleasi bonusuri asta ma intereseaza sa se prinda pe orice itm semiom pv magie etc nu conteaza ca e casca ca e scut etc acolo se vad adevaratele seturi si cine stie sa joace metin astept raspunsul vostru va rog sa ma contactati pe yahoo messenger sabin_1993 mersi mult

2 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Mai metin pe care sa intre semi om pe papuci, colier sau armura nu am mai auzit si joc metin de ceva vreme, dar daca vrei iti recomend metin2 fun si metin2 stars.

| Sabin_Ionica_1993 explică (pentru barbutxxx):

Explossive era asa totusi poate poate gasesc