| LordBrici a întrebat:

Cine stie un metin2 care ai aibe urmatoarele: level 120-250, minim 4-5 evolutii. E pentru timpul liber sa alung plictiseala...nu vreau metin gen sa farmezi cu orele, nici genul care iti da level si tot ce vrei. Dau funda cine imi da un server bine ganditbig grin

2 răspunsuri:
| suprem23 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=SWBuSm7Cjgo Distreazate cu acest hack

| tipulserios a răspuns:

Epical metin 2. Eu joc de 1 luna si am lvl 95 otel si sirius dar ma jucam toata ziua. Sper ca te-am ajutat