| bokorrobert1999 a întrebat:

Cine stie un metin2 fain dar nu unu foarte cunoscut sa fie gen gx dar nu gx or tim fun chaos sau united de astea m-am saturat ceva amasanator unde totul iti merge pana la +6 cresti repede ai posibilitatea deati face usor itmele tari si sa fie kinguri posedata sau macar otel+9 la shop dau funda pentru metinul ce are cat mai multe din aceste cereri

Răspuns Câştigător
| aNdreyu27819 a răspuns:

Uite care le joc eu si vezi care-ti place mai mult ( cautale pe youtube sa vezi cum sunt...):
-Mijagi MT2 ( MJ3)
-ValMondial MT2
-Merkury2 Mt2
-Lunaris-MT2
Sunt super faine toate, eu le joc pe toate acum recent joc pe Merkury2 e super faci bani rapid, level repede.
Succes,
Fundawinking?

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Metin2danzza si site-ul de la el e ttp://metin2missdanzz.dmon.com/

| WuddleDipp a răspuns:

Mylastpvp

| DDragon a răspuns:

Empire Legacy-Cronikal