| K3nnTAl3x a întrebat:

Cine stie un metin2 PvP care sa te dea level max cat o fi sa fie tot la shop ca un fel de Escada sa cada mult pe bonusuri cat 100 com 10 000 con 30 000 con nu conteaza dar sa fie PvP si pe hamachi sa fie? Ma ajutati Va RoGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG? Sau si PvM cu rate all 200 sau 500 sau 1000 sa faci repede lv max sa fie 255 sau 250 si sa fie otel la shop sau batalie? Stiti dau Funda

Răspuns Câştigător
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Pffff nu indeplineste toate conditiile tale dar e frumos te da lvl 254 si te duci la una care te face 255.Are tot la magazin.Sunt 2 servere pvp si pvm!
Metinul e metin2 hammer :
http://www.hammerm2.com/!
Funda?:D

2 răspunsuri:
| DannyyDanutzz a răspuns:

Epical Metin2

| K3nnTAl3x explică:

Il stiam pe asta dar dau FUnda