| razvanboss_2215 a întrebat:

Cine stie un privat de metin2 tare? Ce are mondialmt2 ca nu imi intra pe site?

5 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Mondialu s-a inchis.

| SouthStyle a răspuns:

Pai...Metin2 Frz, Metin2 United, Metin2 Gx, Metin2 Tim, Metin2 Mania.

| Vlad2p a răspuns:

Metin2 AllStars este unul foarte tare (http://metin2allstars.com/), iar metin2 Mondial a fost inchis un timp, dar acum este on (www.Mondialmt2.com), Funda?:D

| alexneagu31 a răspuns:

Pai uite.metin2mondial s.a inchis, dar mai sunt si alte metine cum ar fi metin2fireblood,metin2gx,metin2apollo,metin2mania,metin2dinamik,metin2hammer(pvm),metin2light si tot asa dar cel mai bun zic ca este metin2hammer(pvm)winkingalege.l pe care.l vrei!