| andreigroza19 a întrebat:

Cine stie un server de PVM metin2 macar otel sa fie la NPC...sau sa se obtina foarte usor... exceptie 4yoursmt2 sau altele PVP ca hammermt2 sau newworld-mt2 sau am rog stiti voibig grin

Răspuns Câştigător
| snoppyamabil a răspuns:

Incearca celestial world

site:http://celestial-world.info/home/S1/ ===>server 1 ca 2 e full
la un NPC numit evenshop gasesti otel+7 si arme de 75+7(pentru toate rasele)
in rest la magazin sunt arme si armuri de la lv 1 pana la lv 61
printre arme sunt si armele de 65 ce evolueaza(battle, pumnale dragon etc)
e server pvm banii faci super usor(in jumate de ora faci cam 700kk), lv la fel.

sunt 4 mape noi de lv 100(cresti super si aici poti sa faci in 15min max yang)si dupa vin de 110(aici cad iteme ce iti trebuie la upgrade pentru itemele de lv 110)-120-140-160.

toate itemele de upgrade sunt la shop(inclusiv perlele)

daca ai nevoie de ajutor da pm la AspecT sunt pe regatu`galben
deci pm pentru orice nelamurire.

a am uitat king1 poti sal porti de la lv 50 si armele de 90 de la 70

| q12 a răspuns (pentru snoppyamabil):

Am jucat se creste greu nu intrati (Nu chiar greu da nici foarte usor)

17 răspunsuri:
| andreigroza19 explică:

Stiu de al ce lvl pot purta arme celestiale sau kingurihappyoricum mersi ca m-am plictisit de atatea sv PVP si delea PVm in care cresti greuhappy

Ms orikum...Ma descurc joc metin de 5 ani si private de 2tongue

| andreigroza19 explică:

Las ca e ok...E bun svbig grin

| andreigroza19 explică:

Am 244-_-

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Metin2 osiris :X
Sa iti dau mai multe date despre el :
-lvl maxim 250
-dupa ce iti creezi caracterul, automat primesti armura, arma, scut, coif, cercei, bratara, colier +9; papuci de vant [ 50 ore ]; 20 licori mov [ptr.viteza] de 30 de min cu viteza +30.
-ratele yang sunt 200%
-ratele de exp 200%
-iti poti face skillurile P cu o piatra care pica in mapa de 220 [acea piatra se numeste priatra curcubeu, si costa cam 10-20kk, dar acesti bani ii faci cam automat de la lv 1-13]
-ai 2 camere la depozit in plus valabile un an, de la inceperea contului
-ai a3a mana activa [aceea iti strange yangul automat] timp de 1 an
-evenimente cu cufere-com-clar de luna in fiecare zi, timp de 1 ora-2ore
-daca nu sunt aceste evenimente in fiecare zi, inseamna ca au fost in weekend timp de 5 ore
-evenimente pvp, in fiecare zi
-faci level 250 in 2 zile [daca ai iteme, stii cum sa folosesti magiile si stii unde sa cresti, unde sunt mapele cu bug]
-la unele arme este bug, putand fi purtate la ninja : pumnalele de lvl 150 de la lv 80-82, sceptrul de 200 de la lv 99, toporul de la lv 80-90
-exista un Ba'al in fiecare map 1 din fiecare regat. De la Ba'al pica inele [care iti trebuie pentru evolutii] diamante, pietre +9 si euro.
-poti sa iti modezi itemele cu 2-3euro Ba'al
-1euro inseamna in jur de 25kkk
-pe langa Ba'al [care apare din 24 in 24 de ore, daca n-a fost rebot], mai exista si dragon [care apare din 6 in 6 ore] si de la el pica diamante, pietre +9 si inele.
-inelele mai pica si de la bosii din map: 100, 130, 160, 190, 220; sau din dt, etajele ultimele 3 etaje.
Sper ca te-am convins ca acest joc merita, cat de cat.

| Alexa412 a răspuns:

Incearca Mt2 Mage!

| andreigroza19 explică (pentru Alexa412):

Am jucat da-l in pestihappy am avut 4 char de 250-_-''

| Anonim200001212 a răspuns:

Metin2 Osiris sv 1. (Horus), otele+0 la shoop:D site: http://metin2os.ro/server1/

| DeGea1 a răspuns (pentru Anonim200001212):

Nu intrati pe osiris in shop e otel +0 de toate rasele da e 150kk si faci greu banii

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru DeGea1):

AUZI MA LA EL laughing)) Cica faci greu banii pe Osiris laughing) Ma da voi vreti chiar mura in gura? Nu va ajung evenimentele din fiecare zi cu cufere? Si daca nu stiai, unii playeri arunca otel +0 pe jos, printre care si eu. Apropo cu 10kk poti sa cumperi un otel +9 rolling on the floor Woai ce dificil e laughing

| Anonim200001212 a răspuns (pentru DeGea1):

Ba fa 100 si dupa sa te duci la mumii si sa vezi in 1 ora faci vreo 1kkk

| roracc99 a răspuns (pentru Anonim200001212):

Eu la lvl 230 aveam 6kkk
+ 1kk in dep

| xALeXdXx a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Da, stii ca la osiris nu merge download-ul? laughing)

| Stanislav_Read_1995 a răspuns:

Www.oldstyle.mt2.ro ai otel si batalie in shop, evolutii la greu, lvl ma 250, beta implementat, toate peturile, cufar de ucenit...toate costumele

| marius954 a răspuns:

Http://europagj.mt2.ro/ I Server metin2 on 24/24 [Hostat] Deschis de pe data de 4/4/2014 I Speram sa il populam I Rate all 500% I Serverul este Pvm Easy I Fara Bonusuri 6/7 si fara modate I ma gasiti cu numele [Admin]xTime Stau cam mere on :) I Va astept si sper sa il populam :)

| KaziPTA a răspuns:

Salut intra aici http://metin2nw.dyndns.org/homepage/index.php?s=downloads sv foarte frumos hostat gm prietenosi evente zilnice