| An3ReY a întrebat:

Cine stie un server de zombie care sa faci ammo rapid big grin

46 răspunsuri:
| RalphTheRabbit a răspuns:

Incearca.....Zm.EuropaCs.Ro e fast amo si e superhappy

| hurim a răspuns:

Ba nici unu nu merge

| syl3 a răspuns:

este un server nou deschis daca aduci si playeri iei vip si admin
bafta, amo la greu se face!

| Aliace01 a răspuns:

Connect Zp.Olds.Ro IP - 46.102.116.102:27015
Server Zombie Plague New 2014 - On 32/24 Ore!
Pluginuri noi si tari.
Ak47 Golds. Plasma, Gloante infinite, Lasere Jetpack.
Clase noi de zombie.
Dam VIP Gratis!

| Rzwwwwwwwwww a răspuns:

NewLifeZm.Cs1.Ro pentru mai multe detalii add Y! M: rzwcs Este un sv. cu addons unic! Sper sa-ti placa.

| Han_Alex_1999 a răspuns:

Am eu unul ia de aici ai vip de la 20-23 e cu ammo fast gloante ulimited noclip jetpack arme cs go unele 188.213.212.155:27015 uite sv sa nu uiti fundita mersi

| caestimarecaestimic a răspuns:

Sv de zm gata facut go go admine free 95.64.38.101:27015 mod zm la cs_mdy12 e super e nou si e ff fain faci ammo rapid e super si e nou din 2013 doar ca are nevoie de plaieri (se dau moduri) Go go go

| caestimarecaestimic a răspuns:

Sv de zm gata facut go go admine free 95.64.38.101:27015 mod zm la cs_mdy12 este facut serveru din 2013 este foarte frumos se fac ammo repede (se dau si moduri) dar are nevoie de plaieri asa ca va asteptambig grin

| Alexx21 a răspuns:

Add zm.j2p.ro.La 00:00 noapte(in fiecare seara)se da 500 ammo.E super tare sv.Incearca si zm.devil.ro(iti da la inceput 100 ammo)banca(max.in banca este de 100.000 de ammo) faci foarte repede ammo:X

| ffagfsffhdf a răspuns:

Zm.darkland.ro iti da 1500 amo când intri vip free pe runde foarte tare fondatori de treaba incearca

| ffagfsffhdf a răspuns:

Zm.DarkLand.ro încearcă si o sa vezi

| Enescu_Eduard-Andrei_1992 a răspuns:

Slatina.cs1.ro spune-i lu jimmi ca eddy ti-a zis de servar!

| BoyKa_Sami_BoyKa_1994 a răspuns:

Incearca zm.devilx.ro se fac ammo repede merge si numele numai trebuie sa iti spun ip si e foarte fain incearca, dar ai grija faci ammo pe o mapa si pe cealalalta trebuie sa scrii /take all pentru ammo alea care leai facut si trebuie mereu sa nu vi la mine si sa imi zici ca nu mai ai ammo. :3

| BoyKa_Sami_BoyKa_1994 a răspuns:

Incearca zm.devilx.ro se fac ammo repede merge si numele numai trebuie sa iti spun ip si e foarte fain incearca, dar ai grija faci ammo pe o mapa si pe cealalalta trebuie sa scrii /take all pentru ammo alea care leai facut si trebuie mereu sa nu vi la mine si sa imi zici ca nu mai ai ammo. :3
Si daca nu poti sa faci tu ca trebuie sa muncesti catva iti dau eu 999999 ammo pe mine ma cheama Dark!

| Gabryel_Ionuts_1999 a răspuns:

Zm.csforever.ro

| Tomi_Regele_1996 a răspuns:

86.124.128.15:27015 intrati nosa regreti