| oORaduOo a întrebat:

Cine stiu un hack la metin2 pentru servere private (ex: Metin2 Guabina, Metin2 Tim) si nu de dmg pentru ca am deala!

Răspuns Câştigător
| DannyCaponne a răspuns:

Uite un hack bun www._|_.ro, vezi ca are de toate omule. Orice, speed attack, speed moving, orice, damage mare, teleportare. etc. L-am incercat si eu si are gust de degetzel!
Joaca drept tzarane, noob imputit, numai asta stiu sa foloseasca romanii pe Metin, hack! Du-te, impusca-te, si te vei lasa de metin, asta e my advice!
Sper ca sfatul meu sa te ajute! Multa Bafta!