| alex1999999999 a întrebat:

Cine vrea cont de 30 in sus pe metin 2 ro? vreau la schimb cont pe epic duel de 28 in sus si daca e cineva interesat dau conturi si pe epic duel de 25 si 23 cinevrea funda!

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Eu vreau contul de pe ro da-mi un pm. fundabig grin

| Bazyks a răspuns:

Vreau eu si iti dau cont lv 40 evo pe 4 story privat

| alex1999999999 explică:

Cine vrea sa v cu mmn adresa e iscru_alex am spus funda doar la oameni care is seriosi

| RiciNow a răspuns:

Cele doua conturi ''25, 23'' de ce lvl sunt? Daca sunt unul dintre ele Mercenari atunci iti dau un Bonty Hunter lvl24 destul de bun cu healm cu varium!