| Ovidiu_Ovy_1995 a întrebat:

Cine vrea sa faca un parteneriat cu mine pentru un server de sa:mp? Am GameMode original, Role Play Godfather RPG. Este foarte real. Caut un hoster care sa plateasca hostul, dau OWNER happy!

2 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Salut, am eu un host pentru SA:MP (Ma refer platit... de la gazduirejocuri.ro) si nu ma prea ocup de el... si te poti ocupa tu cu serveru adica sa iti pui GM-ul tau si sa il populezi tu sa alegi stafful si leaderii si celelalte.

P.S.: Serverul este intro comunitate. (www.laleagane.ro/forum)

| daryus2221 a răspuns:

Am uitat de asta laughing) Id de mess: daryus_poli2000@yahoo.com sau Id de skype: daryuserou